Politické zemetrasenie

Autor: Ľubomír Majerský | 25.11.2013 o 10:42 | (upravené 15.5.2014 o 9:21) Karma článku: 17,27 | Prečítané:  1067x

Po 24 rokoch nastala ďalšia zmena. Je to dôsledok toho, že akési „štandarizované strany“ (mimochodom, slovné spojenia pána Fica),  nedokázali pre občana urobiť nič. A dobre im tak, bodaj by všetci, ktorí pôsobili a pôsobia v politike od zamatovej revolúcie až po súčasnosť, skončili na dlažbe, pretože sú odtrhnutí z reality a je jedno, či na miestnej, krajskej alebo celoslovenskej úrovni.

Ani pravica ani ľavica nedokáže preglgnúť to, že zvíťazil pán Marian Kotleba. Človek z radov bežných ľudí, človek, ktorý neminul na predvolebné ‘bilbordy‘ státisíce eur, človek, ktorého neustále ohovárajú a opľúvajú zástupcovia všetkých „štandarizovaných strán“ a aj médiá, ktoré sú pod ich vplyvom. Človek, ktorý používa v komunikácii s ľuďmi prostý, ale veľmi zrozumiteľný jazyk a človek, ktorý ponúka aj jednoduché riešenia, hoci sa na prvý pohľad zdajú smiešne, spiatočnícke, nehodné 21. storočia.

Čuduj sa svete, občan SR konečne po 24 rokoch opäť otvoril oči.  Necelé štvrťstoročie je naozaj dosť dlhá doba na to, aby ste sa Vy, „Štandarizovaní“, neustále na niečo vyhovárali. „Štandarizovaní“, čo ste za tých 24 rokov urobili? Nič, okrem sľubov, naozaj nič. Ba predsa len niečo, dokázali ste ožobračiť tento národ dokonale. A je jedno, či to bola pravica alebo ľavica, boli ste to Vy všetci zo „štandarizovaných strán“. A keď už nemáte čo sprivatizovať, predať, ukradnúť, tak sa za toho frasa nechcete odlepiť od tých stoličiek. Tie Vám prirástli k zadku, pretože Vám mesiac čo mesiac zabezpečujú niekoľko tisícový príjem. A poniektorí ich na tom zadku majú prilepené dve, či tri. S jedlom rastie aj chuť, však?

Je len pár desiatok hodín po voľbách a už ho každý zo „štandarizovaných strán“ odsudzuje a porovnáva s Hitlerom. Dokonca aj všetky média. Čoho sa Vy „Štandarizovaní“ bojíte? Kotlebu a jeho praktík? A nie je to len naoko? Nebojíte sa náhodou toho, že časom prídete o lukratívne stoličky a korupčné kanály? Ak sa nemýlim, pán Kotleba vyhral v župných voľbách čestne, bez zákerností a svinstiev, ktoré ste za 24 rokov napáchali Vy, Vy „Štandarizovaní“. Dokázal Vás v demokratickom a výrazne nerovnom politickom boji poraziť, samozrejme, s podporou voličov. Vy ste tí extrémisti, nie on. Vy, „Štandarizovaní“, ste tí, ktorí by ste mali byť okamžite pozatváraní za vlastizradu, rozkrádanie majetku, korupciu, rodinkárstvo, podvody, za stav justície, zdravotníctva... atď. Viac som o tom napísal v iných mojich článkoch a jedným z nich je aj článok: 'http://lubomirmajersky.blog.sme.sk/c/326430/Slovensko-To-je-ta-velka-zumpa-v-srdci-Europy.html'

Rád by som pánovi Kotlebovi poprial veľa zdaru a síl pri napĺňaní jeho programových cieľov a vízií. Nebude to mať vôbec ľahké. Bude pod drobnohľadom všetkých. A keď zoberiem do úvahy aj fakt, že nemá v krajskom zastupiteľstve čo i len podporu jediného svojho poslanca, tak to bude naozaj cesta zarúbaná, s množstvom prekážok. Mám takú nedobrú predtuchu, že tí „Štandarizovaní“ urobia čokoľvek, aby pána Kotlebu čo najskôr odstavili, a že demokracia opäť dostane na frak.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KULTÚRA

Ešte v marci robil v obleku kliky. Železná vôľa urobila z Jana Třísku Američana

Legendárny herec z Obecnej školy sa už v Česku necítil doma.

SVET

Jeden víťaz a samí porazení. Čo ukázali nemecké voľby

Takmer štvrtina nemeckých voličov hlasovala za extrém.

SVET

Po páde z mosta do Vltavy zomrel český herec Jan Tříska

Okolnosti pádu vyšetruje polícia.


Už ste čítali?